Mobile Legends indir Mobile Legends 2.1

s_Bang_Bang-installer.exe
3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Mobile Legends Oynaması Ücretsiz bir oyundur, ancak neyse ki, uyarlama çerçevesi zevkli geliştirmelerle sınırlandırılmıştır, bu da buradaki gerçek potansiyelin lekesiz bırakılmasının ve savaş alanında fark edilir bir şekilde yerleştirilmesinin nedeni budur, zafer sizin olabilir. Yükselişinizi satın alarak değil, gerçekten yetenekli bir oyuncuyuz. Oynarken, yeni efsaneler açma ve dünya çapındaki konumlandırma sayfalarında yeni bir zemin geliştirmek için uzmanlığınıza dahil olma şansına sahip olacaksınız.


MOBA tarzı mobil oyunlar tartışmasız bir modele dönüşüyor, ancak yine de bu alt türdeki cep telefonları için geleneksel bir oyun yok ve kesinlikle DOTA 2 veya League of Legends ile eşleşecek bir oyun yok. Mobile Legends, çok oyunculu internet oyunlarıyla ahlaksız ama benzer şekilde eğlenceli bir League of Legends klonu oluşturdu; ve PC ortaklarından kıskanacak hiçbir şeyi yok.

Oyun size, ekranınızdaki stratejik kontrolleri kullanarak düşman kalelerini tamamlamanız gereken 5'e 5 oyuncuya kadar çatışma şansı verirken, azizinizi kontrol ederken ve kendi manzaranızı geliştirirken, aynı şekilde yandaşlarınızı ve onların yeteneklerini yaratmayı da denetlersiniz.
Mobile Legends Mobile Legends Mobile Legends Mobile Legends


Warblade

Warblade

Uzay Oyunu Levelli
Half  Life:  Sven  Co-Op

Half  Life:  Sven  Co-Op

Uzay Oyunu Levelli
Flipside

Flipside

Uzay Oyunu Levelli
Beach Head

Beach Head

Sahilden Saldırı Oyunu
Air Force Missions

Air Force Missions

Sahilden Saldırı Oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr