KMSpico indir KMSpico 11.2

kmspico.zip
3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

KMSPico, Microsoft Windows'un korsan sürümünü doğrulamak için kullanılır. Ancak, bu KMS teknolojisi Microsoft tarafından, Microsoft tarafından ifşa edilmeden karşılıklı kazanç için tanıtılmıştır.

Yani bu anahtarların aynı ekip tarafından genel kullanım için yayınlandığını söyleyebilirsiniz.KMSPico, Microsoft kurallarını ihlal etmeyen bu teknolojilerin yazılımıdır. Her makinenin KMS Teknolojisini kullanmasına izin veren yerel bir sunucu gibidir.!Yalnızca Windows işletim sistemini etkinleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir Microsoft ürünü olan MS Office'i etkinleştirmenize de yardımcı olur.MS Office'in yeni sürümlerinin tüm özelliklerini kullanabilmek için etkinleştirilmeleri gerektiğini biliyorsunuz. Birkaç gün deneme süresiyle geliyor. Deneme bittiğinde tekrar kullanmak için etkinleştirmeniz gerekir. Bu yüzden bu aktivatör onu etkinleştirmek için de yararlıdır.Windows Movie Maker kullanıyorsanız pencereleri etkinleştirmiş olmanız gerekir, o zaman bilgisayarınızda çalışır, bu nedenle çoğu kişi bu nedenle pencereleri etkinleştirir.KMSPico Nasıl ÇalışırKMSPico kavramını anlamak için önce KMS'nin nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Düzgün öğrenebilmeniz için bir Microsoft örneği alıyoruz. Bildiğiniz gibi Microsoft birçok küçük ve büyük şirketle çalışıyor. Yani bu şirketlerin insanları kullandıkları pencereleri veya diğer ürünleri doğrulama problemi yaşıyorlar.Bu sorunu çözmek için Microsoft, Anahtar Yönetim Sunucusu'nu (KMS) atar. Bu şekilde, Windows'larını etkinleştirmek için Windows ürün anahtarını girmeleri gerekmez. Bunun yerine, KMS sunucusundan geçer ve bu sunucu Microsoft ürünlerini etkinleştirir.Bu şekilde Microsoft, toplu lisanslı ürünlerin etkinleştirilmesini sağladı. Yani, şimdi her şirket, her sistem için ayrı bir pencere kopyası satın almak yerine KMS sunucusunu kullanıyor.Aynı prensipte çalışır. Sizi KMS sunucusuna bağlar ve pencerelerinize KMS sunucusunun bir parçası olduğunu gösterir.


Windows 10Windows 8.1Windows 8Windows Windows VistaMS Office 2016Office 365Office 2013Office 2010Office 2007 sistemlerini lisanslayabilirsiniz
KMSpico KMSpico


Driver Booster

Driver Booster

sürücü güncelleme programı
DiskSavvy

DiskSavvy

Disk inceleme programı
Clean Sweep

Clean Sweep

Disk inceleme programı
SuperRam

SuperRam

Ram optimize programı
AnVir Task Manager Free

AnVir Task Manager Free

Ücretsiz Sistem Görev Yöneticisi

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr