Happy Street logo Happy Street 3.1.610

ios
50.2 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Happy Street, etkileyici renk ve resimlerle süslenmiş büyülü bir köy kurarak büyütmeye çalışacağınız ücretsiz bir iOS oyunudur Oyun içerisindeki karakterler düzenlenebilir ve canlıdır. iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte Happy Street oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikle çocukları hedef alan oyunda, oyunun amacı kendinize bir köy kurmak ve genişletmek. Farklı renkler görmekten ve hayal ettiklerinizi uygulamaktan hoşlanıyorsanız, Happy Street oynarken oldukça eğlenebilirsiniz.

Kuracağınız köyün yerini farklı yer seçenekleri arasından siz belirliyorsunuz. Bu yerler arasında yemyeşil ormanlar, dağlar ve sahiller bulunuyor. Köyünüzün yerine göre köyünüzdeki karakterlerin yetenekleride yemek pişirme ve balıkçılık gibi farklı özellikler kazanıyor. Doğal ortamlar dışında köyünüze müze ve otel gibi modern yapılar da inşa edebilirsiniz.

Facebook ve Game Center üzerinden de oynayabileceğiniz Happy Street'i oynamak tamamen ücretsizdir.

Oyundaki esas amacınız köyünüzün sınırlarını genişletmektir. Bu yüzden daha fazla altın kazanarak yeni yapılar inşa etmelisiniz.

Birbirinden sevimli karakterler ile dolu olan oyunda, sahip olduğunuz karakterlerin kıyafetlerini ve renklerini düzenleyebiliyorsunuz. Bağımlılık yapan Happy Street oyununda köyünüzde yaşayan herkes mutludur. Günlük olarak yapmanız gerekenler arasında köyünüzü ve köyünüzdeki karakterleri kontrol etmek bulunuyor.

Bu eğlenceli oyunu iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabilmek için yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak indirmek.

Happy Street Resimli Anlatim


Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Village Life

Village Life

ios köy kurma oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
FIFA Soccer

FIFA Soccer

ios için FIFA futbol oyunu
Okey 101

Okey 101

iphone okey oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

dcm4che

hastane cd lerini açma