FlashBoot logo FlashBoot 3.3i

lashboot-latest-setup.exe
17.7 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

FlashBoot,Yakın zamanda yeni bir bilgisayar aldıysanız veya bir HDD'yi bir SSD ile değiştirdiyseniz, yüklü tüm programları, ayarları, belgeleri, oyunları ve tarayıcıları içeren bir işletim sistemini yeni bir PC'ye veya yeni bir diske aktarmanız gerekir. Fakat bu çok zaman alan sıkıcı bir süreç.

FlashBoot, zaman kazanabileceğiniz bir araçtır. USB flaş sürücüsü / HDD üzerine kurulabilir bir Windows 7 / 8.x / 10 klonu (tüm uygulamalarınız ve verileriniz dahil) oluşturun ve işletim sisteminizin tamamını farklı bir donanıma sahip olsa bile anında bir başka bilgisayara aktarın: FlashBoot, sürücü entegrasyonunu destekler ve birlikte gelir. önceden paketlenmiş büyük sürücü seti. Bir sonraki fidye yazılımı virüs saldırısı, dizüstü bilgisayarın kaybolması / çalınması, sabit sürücü arızası veya Windows Güncelleme arızası durumunda, tüm işletim sisteminizin ve tüm programlarınızın güvenli bir şekilde saklanan bir kopyasını alabilir ve zaman kaybetmeden geri yükleyebilirsiniz!

windows işletim sistemleri için açılışta usb belleğinizi otomatik yüklemeniz için geliştirilmiş ön yükleme programı. böylece usbden sistem kurabilirsiniz.

FlashBoot Resimli Anlatim FlashBoot  usb sistem yükleme


Driver Booster

Driver Booster

sürücü güncelleme programı
KMSpico

KMSpico

windows ve office lisanslama
DiskSavvy

DiskSavvy

Disk inceleme programı
Clean Sweep

Clean Sweep

Disk inceleme programı
SuperRam

SuperRam

Ram optimize programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

dcm4che

hastane cd lerini açma