Samsung Health logo Samsung Health 6.17.0.019

android
83 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Samsung Health ile kendiniz için sağlıklı alışkanlıklar başlatın.

Samsung Health, sağlığınızı yönetmenize yardımcı olacak çeşitli özelliklere sahiptir. Uygulama, birçok etkinliği otomatik olarak kaydetmenize izin verdiği için, sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmak her zamankinden daha kolay ve basit.


Samsung Health ana ekranında çeşitli sağlık kayıtlarını kontrol edin. Günlük adımlar, aktivite süresi ve vücut ağırlığı gibi yönetmek istediğiniz öğeleri ekrana uzun süre basarak kolayca ekleyin ve düzenleyin.

Samsung Health, koşma, bisiklete binme, yüzme vb. Gibi fitness aktivitelerinizi kaydetmenize ve yönetmenize yardımcı olur. Ayrıca, Galaxy Watch giyilebilir cihazları kullanıcısı artık Life Fitness, Technogym ve Corehealth aracılığıyla daha verimli egzersiz yapabilir.

Her gün öğünlerinizi ve atıştırmalıklarınızı kaydedebileceğiniz Samsung Health ile sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirin.

Samsung Health ile sıkı çalışın ve her zaman en iyi durumunuzu koruyun. Kendi seviyenize uygun hedefler belirleyin ve aktivite miktarınız, egzersiz yoğunluğunuz, uyku durumunuz, kalp atış hızınız, stres, kandaki oksijen seviyesi vb. Dahil günlük durumunuzu takip edin.

Galaxy Watch ile uyku düzeninizi daha ayrıntılı izleyin. Uyku seviyeleri ve uyku puanları ile uyku kalitenizi artırarak sabahlarınızı daha ferah hale getirin.

Samsung Health Together ile daha eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde daha sağlıklı olmak için arkadaşlarınıza ve ailenize karşı kendinize meydan okuyun.

Samsung Health, size esneme, kilo verme, dayanıklılık eğitimi ve daha fazlasını içeren yeni fitness programları öğretecek uzman antrenörlerin videolarını hazırladı.

Gün boyunca stresi azaltmanıza yardımcı olacak Farkındalık üzerine güçlü meditasyon araçlarını keşfedin.

Samsung Health Samsung Health Samsung Health Samsung Health


Plank Workout

Plank Workout

egzersiz uygulaması android için
Meditopia

Meditopia

meditasyon uygulaması android için
Sleep Sounds Free

Sleep Sounds Free

Dinlendirici Uyku Müzikleri
Mi Fit

Mi Fit

android için egzersiz uygulaması
e-Nabız

e-Nabız

sağlık bakanlığı e-nabız uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

dcm4che

hastane cd lerini açma